Producenci
Program lojalnościowy i Rabaty


Program lojalnościowy

 

Nasz program lojalnościowy został uruchomiony, aby docenić i nagrodzić naszych stałych Klientów kupujących w naszym sklepie internetowym www.bayer-mate.pl. Program lojalnościowy pozwala na zbieranie punktów poprzez zamawianie produktów w naszym sklepie. Za każde zrealizowane zamówienie dodawane są punkty do konta Klienta, dzięki czemu można w sposób niezauważalny uzyskać rabata na kolejne zakupy. Punkty w naszym sklepie można otrzymać na kilka sposobów:

 1. Za każdą wydaną złotówkę w naszym sklepie otrzymujesz 2pkt. Punkty naliczane są w momencie zmiany statusu zamówienia na "Przesyłka wysłana".
 2. Za każdą dodaną opinię o produkcie na Twoje konto wpływa 50 dodatkowych pkt.
 3. Za polajkowanie profilu na facebooku otrzymujesz 100pkt.
 4. Za dodanie użytkownika na instagramie Twoje konto zasila 100pkt.
 5. Za zapisanie się do newslettera przyznawanych jest 100pkt.

Punkty można wykorzystać jako obniżenie kwoty zamówienia. Aby zmniejszyć wartość zamówienia o 1 zł musisz wykorzystać 100pkt.

W przypadku anulowania zamówienia, punkty przyznane za zamówienie są odejmowane z konta.

Punkty przyznawane są również w zamówieniu, w którym wykorzystano zdobyte wcześniej punktu. 

 

Regulamin programu lojalnościowego sklepu internetowego www.bayer-mate.pl obowiązujący od 01.11.2019

1. Ogólne informacje o programie lojalnościowym sklepu internetowego www.bayer-mate.pl

Program lojalnościowy daje możliwość zakupu produktów w niższej cenie, dzięki zebranym wcześniej punktom lojalnościowym.

2. Uczestnictwo

Uczestnikiem programu lojalnościowego mogą być osoby lub firmy, które są zarejestrują się jako klient i będą dokonywać zakupów w sklepie internetowym www.bayer-mate.pl na podstawie cennika detalicznego

3. Zasady otrzymywania punktów

Punkty nalicza się na podstawie wartości pieniężnej (PLN) zamówienia. W chwili zrealizowania zamówienia klient automatycznie uzyskuje liczbę punktów obliczoną wg. następującego wzoru:

X = wartość punktowa zamówienia, w którym 1 zł = 2 pkt (np. jeśli wartość zamówienia wynosi 20,65 zł = liczba punktów zdobytych w zamówieniu wynosi 40). Liczba X jest zaokrąglana w dół do wartości całkowitych.

Punkty nie są naliczane od kosztów wysyłki zamówienia. Punkty są reprezentowane jako liczby całkowite.

4. Przeliczanie wartości zamówienia na punkty.

Przeliczanie wartości zamówienia na punkty jest wykorzystywane przy naliczaniu punktów, jakie klient otrzymuje w momencie zrealizowania zamówienia. 

5. Statusy punktów lojalnościowych

 • Punkty anulowane -  to punkty, które nie przeszły pomyślnie weryfikacji i zostały anulowane w momencie, gdy zamówienie nie zostało sfinalizowane (np. brak zapłaty za zamówienie, anulowanie zamówienia). Punkty oznaczone statusem anulowane nie są brane pod uwagę przy obliczaniu salda punktowego dla danego klienta.
 • Punkty otrzymane - to punkty, które klient wykorzystał do zapłaty za zamówione produkty. Punkty wykorzystane są uwzględnione w saldzie punktów klienta automatycznie w momencie płatności punktami za zamówienie. Punkty oznaczone statusem wykorzystane są brane pod uwagę przy obliczaniu salda punktowego dla danego klienta.

6. Stan punktów klienta

 • Stan punktów klienta jest obliczany według następującego wzoru:
  • Stan punktów klienta = suma punktów zaliczonych - suma punktów anulowanych
 • Zebranych punktów nie można wymienić na gotówkę.
 • Każdy zarejestrowany i zalogowany klient może sprawdzić informacje o aktualnym stanie salda punktowego w górnym menu Moje konto

Kody rabatowe

 

W sklepie internetowym www.bayer-mate.pl. funkcjonują kody rabatowe, które można wykorzystać podczas składania zamówienia. Aby to zrobić należy przejść do swojego koszyka, zaznaczyć opcję Mam kupon rabatowy i wpisać podany kupon w polu poniżej zatwierdzając przyciskiem Użyj. 

 • Kupony rabatowe nie działają dla produktów objętych promocją. 
 • W przypadku kilku rabatów brana jest pod uwagę tylko jedna najwyższa zniżka.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl